• Turkish Mod Team
  Arma 3 Project
 • Turkish Mod Team
  Arma 3 Project
 • Turkish Mod Team
  Arma 3 Project
 • Turkish Mod Team
  Arma 3 Project
 • Turkish Mod Team
  Arma 3 Project
 • Turkish Mod Team
  Arma 3 Project
Arma 2 - Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri Eklentisi Yayında !


Ve son Arma 2 modumuz olan Azerbaycan Modunu yayınlıyoruz. Bu yeni versiyonla oyuna pek çok yeni araç, silah ve unite eklendi.

Kısaca özetlemek gerekirse bunlar şu şekilde;
İlk versiyon: t72, t50, bmp2, bmp3, BRDM-2, Ural kamyonetleri, UAZ, mi-8, Mİ-24, SU-25, L39, BTR60, BTR90, ZSU-Shilka ve yeni eklenen AK74Ms ve AKS74Ms
Yeni 2. versiyon ile : SU24M, Be-200, IL76, mi17v5,Mig-25, Mig-29, T72B, MTLB çeşitleri, yeni BRDM 2 çeşitleri, BMP1, 2s1, 2s3, BTR80, BTR80A, Otokar ZPT, Land Rover Kapalı, Azerbaycan Unimogları and Otokar ZPT, UAZ451, Ural44202 ve Bort, Zil kamyonetleri, yeni DSX piyade unitesi, TAR-21, UZI ve JNG-90 silahları....

İndirme Linkleri :
Arma 2 - Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri Eklentisi

Gereken Modlar :
Paket içersinde mevcut
CBA, CBA_OA, CBA_A2 (Opsiyonel)
RKSL_System (Be-200 veya IL76 için gerekli ve şart)
WOP_GUI (Be-200 veya IL76 için gerekli ve şart)
T72B (Opsiyonel)
FGS_Ural (Opsiyonel)

Paket içersinde mevcut olmayan
TMT Turkish Mod (Opsiyonel) : TMT Turkish Mod (Opsiyonel)

HAKKINDA VE KULLANIM ŞARTLARI
Modun tüm hakkı Turkish-Mod-Team yönetimine ait olup mod hakkındaki tüm kararlar Gokhan OnlyGokhan ve Mehmet Tozlu (SWAT.TR) tarafından verilmektedir. Mod izinsiz bir şekilde asla kullanılamaz.

Bu mod Turkish Mod Team'e aittir. Ve tüm kullanım ve kullanımına izin verme hakkı Turkish Mod Team yönetimine aittir. TMT yönetiminin izin vermediği yerlerde bu mod kullanılamaz. Modun düzenleme dosyaları izin alınmadan kullanılamaz.

Moda ait texture, model, config, script ve diğer tüm materyaller Turkish Mod Team'den izin alınmadan kullanılamaz. Modu yüklemiş veya bilgisayarında dosyalarını bulundurmuş kişiler bunu kabul etmiş sayılır. İzinsiz kullanım durumunda yasal yaptırım hakkı Turkish Mod Team'de saklıdır. Kural ihlali durumunda moda ait düzenleme dosyalarını izin almadan bilerek yada bilmeyerek kullanan veya kullanılmasını sağlayan kişiler sorumlu tutulacaktır.

Gereksinimler :
Bu mod Arma 2 : Combined Operations veya birleşmiş ve bağlı şekilde Arma 2 + Arma 2 : Operation Arrowhead oyunlarını gerektirmektedir. Mod bahsi geçen oyunların üzerine kurulmaktadır. Arma 2 Combined Operations - Arma 2 ve Arma 2 : Operation Arrowheadın tek paket haline getirilmiş versiyonudur farklı bir oyun değildir. Modla en iyi şekilde oynayabilmek için lütfen oyunun en son updatelerini yapınız.

Mod Yapımcıları:
OnlyGokhan - TMT Lideri, Mod dizayn, Modelleme, Oyuna aktarım(O2 Geliştiricisi) ve config, Görev ve Script editorü
SWAT.TR - TMT Lideri, Mod dizayn, Texture
TSK123 - Modelleme
Ozgur34 - Görev geliştiricisi
Kadir Özkan - Modelleme
Evrenos - Referans
Rovsen Huseynov - Texture, Azerbaycan modu sorumlusu
Memmed Mehdi - Texture, Azerbaycan modu sorumlusu
29 Mar 2018

Powered by CuteNews